O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Randy Clark Konferencja - podziękowanie

Kochana Rodzino !

Zwracamy się tak do Was, drodzy uczestnicy konferencji z Randym Clarkiem w Kaliszu, gdyż okazane przez Was serce i postawa życia poruszyły nas do głębi.

Jedność serc w trakcie uwielbienia, głód Bożej obecności, nastawienie na odbierania obdarowania od Boga i hojność w dawaniu sprawiły, że ten czas możemy śmiało nazwać czasem Bożego nawiedzenia, poruszenia i łaski.

Dziękujemy za zrozumienie co do zasad panujących na konferencji, za słowa zachęty i podziękowania dla osób pracujących w jej trakcie. Każde dobre słowo wypowiedziane w tym czasie budowało atmosferę Bożego Królestwa.

Randy Clark i my jako organizatorzy prosimy o przesyłanie świadectw tego, co Bóg zrobił w czasie konferencji.

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli nie zapomnicie o nas i prześlecie świadectwa także tego, czego Bóg dokona dla Was i przez Was w kolejnych dniach w waszych środowiskach.

Jeśli macie jakieś uwagi – piszcie o wszystkim na adres: biuro@jestwiecej.pl

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy razem stanąć w czasie Bożego nawiedzenia.

To przywilej dla nas.

Bless You

Organizatorzy konferencji z Randym Clarkiem

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W związku ze zbliżającą się konferencją z Randy Clarkiem podajemy kilka ważnych informacji:

1. Przypominamy, że wstęp na konferencję mają dorośli, oraz dzieci powyżej 13-go roku życia. Osoby poniżej 13 roku życia nie będą wpuszczone na salę konferencji, (nie przewidujemy udziału w konferencji młodszych dzieci) ,nie będzie również możliwości wjazdu wózkiem dziecięcym na spotkanie.

2. Bardzo prosimy o wydrukowanie biletu ( kodu kreskowego), który został przesłany do wszystkich uczestników drogą mailową. Bardzo ułatwi nam to rejestrację. Jednocześnie informujemy, że bilet należy okazać przy rejestracji, ponieważ nie jest on biletem wstępu na konferencję. Dopiero po okazaniu biletu zostaną wydane opaski wstępu uprawniające do wejścia na spotkanie. Ze względów bezpieczeństwa i ograniczoną ilość osób – osoby nie posiadające opaski wstępu będą usuwane z sali konferencji i traktowane jako nie objęte rejestracją.
Bardzo ważne! Po założeniu opasek, prosimy nie ściągać ich do końca konferencji. Jedna opaska jest dedykowana jednej osobie. Nie ma możliwości przekazania opaski innej osobie.

3. Jest możliwość wcześniejszego odbioru opasek wstępu w Kaliszu w biurze Kościoła Bożego w Chrystusie, przy ul. Towarowej 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 12-15, oraz we Wrocławiu u Beaty Zachanowicz, po wcześniejszym kontakcie się telefonicznym pod numerem 601 706 428

4. Parkingi:
Zarówno na Spotkaniu dla Pastorów i Liderów jak i na ogólnej konferencji kierować na miejsca parkingowe będzie służba porządkowa, a dodatkowe parkingi będą oznaczone.
– Konferencja dla Pastorów i Liderów – na przeciwko sali Alio będzie udostępniony duży parking, gdzie będzie można swobodnie zaparkować.
-Konferencja ogólna- hala Arena dysponuje stosunkowo małą ilością miejsc parkingowych. zostaną wyznaczone dodatkowe miejsca w pobliżu, o których będziemy informować na bieżąco – wyślemy mapy dojazdu, a podczas konferencji na wyznaczone miejsca będzie kierować służba porządkowa. Ponieważ spodziewamy się bardzo dużej ilości samochodów bardzo prosimy o zaplanowane przyjazdu we wczesnych godzinach porannych. Hala Arena – miejsce konferencji położona jest na osiedlu gęsto zabudowanym. Prosimy nie parkować na miejscach objętym zakazem parkowania, aby uniknąć interwencji Policji.

5. Informujemy że nie posiadamy już żadnych wolnych miejsc na konferencję dla Liderów i Pastorów dlatego bardzo prosimy upewnij się na jaką konferencję wysłałeś zgłoszenie. Nie ponosimy odpowiedzialności za źle wysłane zgłoszenia.

6. Na Konferencji będzie możliwość zamówienia wykładów ze spotkań z Randy Clarkiem, Garym Oatesem i Blainem Cookiem.


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 09:30

godz. 11:30