O NAS KALENDARZ WYDARZEŃ OGŁOSZENIA UWIELBIENIE MODLITWA IZRAEL NAUCZANIE/MP3 MISJE SŁUŻBY
Łaska Boża w biznesie 4-5.04.2018 r.

Chuck McCallum jest dyrektorem generalnym w Kier & Wright, dobrze prosperującej firmie w rejonie Zatoki San Francisco. Chuck i Linda McCallum są założycielami i pastorami społeczności Psalm 84 Centrum królestwa i kościoła, którego celem jest dotarcie do przedsiębiorców, ludzi biednych i społeczeństwa w Zatoce poprzez siłę Ducha Świętego

Zapraszamy na wyjątkową konferencję z wyjątkowymi mówcami!

Chuck McCallum jest dyrektorem generalnym w Kier & Wright, dobrze prosperującej firmie w rejonie Zatoki San Francisco. Chuck i Linda McCallum są założycielami i pastorami Psalmu 84, centrum królestwa i kościoła, którego celem jest dotarcie do przedsiębiorców, ludzi biednych i społeczeństwa w Zatoce poprzez siłę Ducha Świętego. Chuck nadzoruje dwie szkoły w rejonie Zatoki San Francisco. Catalyst Business School, szkoła biznesu królestwa, której celem jest wyposażenie profesjonalnych biznesmenów dla rejonu zatoki. Catalyst Business School została utworzona żeby zestroić marzenia biznesmenów z Niebem, aby przynieść doskonałość i dobrobyt Nieba do świata biznesu. Drugą jest School of Supernatural Ministry, w Hunger School chodzi o to, aby stać się osobą, która w nadprzyrodzony sposób zmienia świat. Ludzie zmieniający świat zaczynają od prostej rzeczy … zakochują się w Jezusie … na nowo. Chuck jest biznesmenem w rejonie zatoki od 20 lat. Opisywany jest jako “zmieniacz gier” z powodu swojego daru wiary i proroczego wejrzenia w kolejne poruszenia Boga. Linda i Chuck są małżeństwem od 34 lat i mają 3 dzieci.

Dennis McIntee
Dennis McIntee, obdarowany mówca i autor, podróżuje po Stanach Zjednoczonych przemawiając na spotkaniach na szczycie dla liderów, wydarzeniach związanych ze szkoleniami na temat jak zarządzać biznesem i konferencjach dotyczących ochrony zdrowia. Wielu ludzi zna Dennisa jako ” Faceta Wolnego od Dramatyzmu”. A to z powodu tego, iż Dennis rozumie, że jeśli wyeliminujesz niezdrowy dramatyzm w miejscu pracy twój zespół rozkwitnie i odniesie sukces. Oprócz tego, że jest kluczowym mówcą jest również konsultantem na polu liderstwa, żarliwy w pomaganiu liderom, aby tworzyli środowisko charakteryzujące się wysokim poziomem zaufania i działania.
Dennis jest również autorem następujących pozycji: The 8 Qualities of Drama Free Teams, The Power of Pursuit, Drama Free Teams in Healthcare, Drama Free Productivity, Drama Free Relationships.. Jest mężem Lisy od 27 lat, mają czworo dzieci. Dennis bardzo cieszy się na przyjazd do Polski, gdzie mieszkał ze swoją rodziną przez 10 lat.

Giuseppe Ciccone

Giuseppe Ciccone jest założycielem Geniz. Geniz dostarcza zindywidualizowane rozwiązania dla biznesu i wsparcie dla małych i średnich firm poszukujących optymalizacji systemów w firmach, infrastrukturach i technologiach. Giuseppe jest współzałożycielem Catalyst Business School w Zatoce San Francisco, szkoły biznesu królestwa, której celem jest wyposażenie profesjonalnych biznesmenów dla rejonu zatoki. Catalyst Business School została utworzona żeby zestroić marzenia biznesmenów z Niebem, aby przynieść doskonałość i dobrobyt Nieba do świata biznesu. Jest również wpływowym liderem uwielbienia i duszpasterskim liderem w Psalmie 84 w Dublinie. Jego głos i serce dla królestwa razem z darem do administrowania przebudzeniem sprawia, że jest reformatorem zarówno w biznesie jak i w kościele.

Rejestracja: jestwiecej.pl

Podajemy PLAN KONFERENCJI:

CZWARTEK:

18:00-20:00 – UWIELBIENIE/MODLITWA

9.00 –rejstracja / kawiarnia

10,00 – 11.00 rozpoczęcie /uwielbienie

11.00 – 12.00 sesja 1

12.00 – 12.30 przerwa

12.30 – 14.00 sesja 2

14.00 – 14.30 przerwa

14.30 – 16.00 sesja 3

16.00 – 18.00 przerwa obiadowa

18:00-20:00- uwielbienie/modlitwa


Modlimy się o:

Więcej informacji w zakładce: OgłoszeniaSpotykamy się:

Niedziela - nabożeństwo

godz. 09:30

godz. 11:30